قیمت اجرای روف گاردن

روف گاردن ارزان | طراحی پشت بام ارزان | ساخت روف گاردن ساده | روف گاردن ارزان | مجری روف گاردن

فرم محاسبه آنلاین قیمت روف گاردن

قیمتی که در پایان فرم مشاهده می کنید با توجه به میزان متریال های مصرفی در ساخت سازه و طبق استاندارد صنعت ساختمان، چوب مورداستفاده، چوب زیر سازی، رنگ آمیزی کامل (2 دست) ، پیچ و متعلقات مورد نیاز، اجرت نصب محاسبه شده است
قیمت: 1,800,000 تومان

دنیای مدرن به کمک افراد آمده که این امکان را فراهم کرده تا بتوانند فضای سبزی را در روی پشت بام ساختمان یا تراس منزل داشته باشند. در این جا قصد داریم اجرای روف گاردن را در سبک نوین و زیبا به طور کامل برای شما معرفی کرده و مزایا و کاربردهای آن را بیان کنیم. همچنین در ادامه در مورد موارد تاثیر گذار در هزینه ساخت روف گاردن (لیست قیمت روف گاردن) صحبت خواهیم کرد.

هزینه اجرای روف گاردن در هر مرحله چقدر است؟

از آنجایی که هزینه روف گاردن به عوامل مختلف بستگی دارد، تصمیم داریم در ادامه به تفکیک، هزینه اجرای روف گاردن در هر مرحله را مقایسه کنیم تا بتوانید متناسب با نیاز خود، قیمت نهایی را برآورد کنید. جدول هزینه های پایین به تومان است. 

 1. در مرحله اول پلان روف گاردن و نقشه سه بعدی متناسب با بودجه قابل پرداخت شما و شرایط موجود ارائه می شود. حتی ممکن است دو یا چند پلان با قیمت های مختلف برای شما در نظر گرفته شود. 
 2. در شروع بخشی از بودجه شما بابت شیب بندی و هدایت آب، جا به جایی تاسیسات، آنتن و ماهواره، عایق بندی و تجهیز کارگاه خواهد شد. مبالغ در این مرحله به عوامل متعددی مثل نوع ایزوگام انتخابی وابسته هستند. حداقل مبلغ پایه 2 میلیون تومان است.
 3. اگر تصمیم به نصب چمن و پوشش گیاهی برای کف دارید هزینه های نصب لایه‌های حافظتی در انواع ضد ریشه‌ای، حرارتی، ژئوتکستایل، لایه نگهدارنده آب ماکسی ترد و لایه فیلتر خاک به صورت متری به جمع هزینه اجرای روف گاردن اضافه می شود. با توجه به کیفیت و کشور سازنده می توان این مرحله را متغیر در نظر گرفت.
 4. هزینه شبکه بندی آهنی متری محاسبه می شود و با توجه به ابعاد قوطی هاقیمت نهایی متفاوت خواهد بود. هزینه های مربوط به جوشکاری نیر در این مرحله اضافه می شوند.

 5. هزینه تاسیسات مربوط به برق کشی، لوله کشی آب و گاز و کابل کشی است. می توانید از سیستم آبیاری اتوماتیک، مه‌پاش و نصب سیستم‌های کنترلی استفاده کید یا برای کاهش هزینه ها بخشی از غیر ضروری ها مثل باربیکیو و شومینه گازی را حذف کنید.
 6. باکس گل و گیاه با توجه به هزینه مواد، دستمزد جوشکار و هزینه اجرا قیمت متفاوتی خواهد داشت. ورق گالوانیزه، چوب ترموو، زیر ساخت ها و سایر موارد انتخابی هستند و هزینه اجرای روف گاردن را تغییر می دهند.
 7. هزینه نور پردازی شامل خرید و نصب ابزار های نوری است که در ادامه لیست قیمت روف گاردن،  چند نمونه را آورده ایم.
  . میانگین هزینه نورپردازی در قیمت روف گاردن: 2 میلیون تومان
 • قیمت چراغ های دفنی به طور متوسط 350,000 تومان
 • قیمت چراغ های LED حداقل 300 هزار تومان و ریسه ها از متری 35000 تومان
 • قیمت مه پاش ها حداقل از متری 100 هزار تومان

8. در نهایت باید هزینه تجهیزات جانبی را نیز در نظر گرفت. این بخش می تواند تجهیزات کمتر یا بیشتری را شامل شود.
. میانگین هزینه تجهیزات جانبی در لیست قیمت روف گاردن: 15 میلیون تومان

 • قیمت دیوار سبز حداقل متری 1,200,000 تومان
 • قیمت باربیکیو حداقل شروع قیمت از 2,000,000 تومان
 • قیمت چتر به طور متوسط 2,000,000 تومان
 • قیمت سرویس بهداشتی شروع قیمت پایه از 800,000 تومان
 • قیمت آلاچیق شروع قیمت پایه از15,000,000 تومان

قیمت روف گاردن به ازای هر متر مربع با چوب ضخامت 19 میلیمتری از 3/100/000 سه میلیون و یکصد هزار تومان شروع خواهد شد. این هزینه بابت صفر تا صد انجام کار روف گاردن بغیر از انجام خدمات گل و گیاه می باشد. همانطور که دیدید در رسپیناوود می توان متناسب با بودجه مشتری هزینه روف گاردن ارزان را با حداقل قیمت نیز اجرا کرد و ساخت. 

 • پایه قیمت روف گاردن: 3 میلیون تومان
 • میانگین قیمت روف گاردن: 20 میلیون تومان
 • قیمت روف گاردن لاکچری: بیشتر از 100 میلیون تومان

نمونه ویدئو های روف گاردن رسپیناوود راشین

نمونه تصاویر روف گاردن رسپیناوود راشین

مراحل ثبت سفارش در مجموعه رسپیاوود

مراحل ثبت 2 روز کاری و مراحل اجرا 10 تا 15 روز طول می کشد. اجرا روف گاردن در مجموعه رسپیناوود تا 10 سال گارانتی دارد.

1. مشاوره

در شروع مشاوره تخصصی و رایگان متاسب با بودجه و شرایط کارفرما انجام می شود

2. طراحی نقشه

بنابر درخواست کارفرما طراحی 3DMX در دو پلان رندرگیری و سپس ادیت ( کم و زیاد شدن طرح و رنگ بندی ) انجام میشود.

3. انتخاب متریال

بعد از تأیید کارفرما از چگونگی انجام طرح و هم نظرشدن دو جانبه، متریال و پروفیل انتخاب و قرارداد و فاکتور تنظیم میشود.

4. اجرا طبق نقشه

مراحل طبق طرح اجرا میشود. خرید پروفیل قوطی زیر ساز، ضد زنگ، جوشکاری، ضد زنگ، نصب چوب زیر سازی با پیچ سر مته، رنگ و نصب چوب ترمو

مناطق تحت پوشش رسپیناوود برای اجرای روف گاردن

طراحی روف گاردن

برای طراحی روف گاردن مدرن باید به مسائل و نکات بسیار مهمی توجه شود تا بتوان فضای جذاب و زیبایی را بر روی پشت بام ساختمان اجرا کرد. نوع طراحی روف گاردن تا حد بسیار زیادی به مساحت پشت بام یا مساحت قابل ساخت برای روف گاردن بستگی دارد. نظر دادن در رابطه با این موضوع باید توسط مهندسین معماران و سازندگان ماهری در صنعت ساختمان انجام شود. برای طراحی روف گاردن یا همان بام باغ از المان های مختلفی مانند : آلاچیق ، آبنما ، گلدان های متنوع ، چمن های طبیعی یا مصنوعی ، نیمکت ، باربیکیو ، استخر ، جکوزی و غیره استفاده می شود.

روف گاردن را می ‌توان با استفاده از قرار دادن چندین گلدان بر روی پشت بام شروع کرد و در پایان نیز با اجرا کردن یک فضای سبز زیبا آن را به اتمام رساند. باغچه هایی که روی پشت بام ساخته می شوند می توانند پر از بوته های میوه ، گل و … باشند و با داشتن یک آلاچیق چوبی زیبا فضای جذابی را تشکیل دهند.

طراحی روف گاردن

مراحل اجرای روف گاردن از صفر تا صد

اجرای روف گاردن، مستلزم انجام کارهای متعددی است. در اینجا اصلی ترین مراحل را بیان کرده و توضیحات مختصری درباره اجرای هر مرحله ارائه می دهیم.

1.زیرسازی پشت بام

بعد از بررسی سازه، انجام محاسبات لازم و پی بردن به وزن بار مجاز ساختمان، نوبت به زیرسازی بام می رسد. این بخش از کار را می توان به دو مرحله کروم بندی و ایزولاسیون تقسیم کرد.

کروم بندی، به معنای ایجاد شیب، جهت خروج آب باران یا آب باقیمانده از آبیاری گیاهان به سمت چاه است. بعد از انجام این کار، باید سقف را  ایزولاسیون یا عایق بندی کرد. این مرحله بسته به شرایط اقلیمی با استفاده از انواع ایزوگام یا سایر عایق‌ها از جمله ژئو ممبران و ژئو کامپوزیت انجام می شود.

2.اجرای شبکه بندی آهنی

شبکه بندی بام، با استفاده از قوطی های 4*4 و 4*8، به شکل مربعی انجام می شود. ابعاد مربع های شبکه، بسته به شرایط بام و طراحی روف گاردن، 30*30 یا 40*40 هستند. شبکه آهنی گسترده، باید بین 15 تا 35 سانتی متر از کف بام، ارتفاع داشته باشد؛ همچنین قبل از اقدام به جوشکاری قوطی ها، باید آنها را با ماده ضد زنگ پوشاند؛ چرا که قرار است، تأسیسات برق، آب و گاز، از زیر این شبکه عبور کنند.

3.اجرای تأسیسات روف گاردن

مهم ترین چیزی که روف گاردن، نیاز دارد، آب است؛ از این رو پس از زیرسازی و شبکه سازی، نخستین کاری که باید انجام شود، نصب لوله و شیلنگ های آبیاری است. این شیلنگ ها باید از زیر شبکه عبور داده شوند. بسته به طراحی باغ بام، می توان از مه پاش نیز استفاده کرد؛ در این صورت باید شیلنگ های مخصوص را به سیستم آبیاری، متصل نمود.

با توجه به سیستم نورپردازی روف گاردن، باید کابل و لوله های برق را نصب کرد. در برخی موارد، از لوله کشی گاز نیز برای گرم کردن فضای آلاچیق در زمستان یا جهت مصارف پخت و پز استفاده می شود.

4.اجرای باکس گل و گیاه

در این مرحله، با توجه به طرح روف گاردن، باکس های گل، نصب می گردند. معمولاً برای این کار با استفاده از قوطی های آهنی 4*4، آهن کشی دیگری انجام شده و به شبکه آهنی زیرین متصل می شود. این قوطی ها نیز باید ضد زنگ باشند؛ همچنین بخش داخلی آنها، دارای پوشش مناسب (معمولاً ورق گالوانیزه) باشد.

ناگفته نماند که باکس های گل و گیاه، باید با چوب مناسب، زیرسازی شوند؛ همچنین در این مرحله، باید سیستم آبیاری از قبل آماده باشد، تا به محض کاشت گیاهان، بتوان به آنان رسیدگی نمود.

5.نصب ترموود و ورق پانچ

در این مرحله، بر روی چوب زیرساز مرحله قبل، چوب ترموود نصب می شود که محصولی کاملاً مقاوم در برابر باران و عوامل محیطی به شمار می رود. برای نصب ترموود از پیچ مخصوص و منگنه برقی استفاده می کنند. سایر بخش های کف را نیز می توان با چوب زیرساز و ترموود پوشاند؛ البته در بخش هایی که قرار است، چمن مصنوعی باشد، ورق پانچ را به شبکه آهنی، جوش می دهند.

6.انجام کارهای تکمیلی

پس از این که کار نصب چوب ترموود، باکس های گل و چمن مصنوعی انجام شد، بسته به میزان فضا و طراحی روف گاردن، نوبت به نصب آلاچیق، سایه بان، باربیکیو، قرار دادن میز و صندلی یا مبلمان و مواردی از این دست می رسد.

نصب فلاور باکس، پوشاندن دور تا دور روف گاردن از درختچه های کاج تزئینی، به کار بردن سنگ قلوه، جهت زیبایی بیشتر کار، پارتیشن بندی بام و ایجاد فضای بازی برای کودکان، از جمله کارهایی هستند که در این مرحله، انجام می شوند.

رسپینا، طراحی روف گاردن در ایران با 10 سال گارانتی

گروه صنعتی رسپینا چوب راشین، با 13 سال سابقه، تنها نماینده رسمی محصولات چوبی ترمو چوب فنلاند (Thermo Wood Finland) در ایران بوده و در زمینه اجرا و طراحی روف گاردن با انواع ادوات و محصولات چوبی ، ساخت انواع آلاچیق های پیشرفته مناسب برای پشت بام و فضای باز فعالیت می کند. این مجموعه با رعایت استانداردها و کیفیت کار ، تا 10 سال خدمات خود را گارانتی کرده و با حفظ انصاف در قیمت گذاری سعی در جلب رضایت همراهان خود دارد.

دلایل استفاده و مزایای سقف روف گاردن

استفاده از روف گاردن برای ساختمان علاوه بر زیبایی بخشیدن به فضا دارای مزایای بسیاری نیز است که برخی از مهم ترین این مزایا عبارتند از:

در سقف هایی که با قیر سیاه سنتی پوشانده می ‌شوند انرژی گرمایی بازتاب شده و از دست می رود. اما پشت بام هایی که دارای روف گاردن هستند یا به اصطلاح پشت بام سبز دارند گرما را به خوبی جذب می‌ کنند و از این طریق یک عایق طبیعی برای ساختمان تشکیل می دهند. همچنین می ‌توانند بیش از ۷۵ درصد نیازهای انرژی تابستان را کاهش دهند.

روف گاردن ها این توانایی را دارند که شرایطی را که در محیط ‌های شهری گرما می شود و تا ساعت ها پس از غروب آفتاب گرما در فضا باقی می ماند را کاهش می دهند. تولید هوای سالم و تهویه هوا ، ذرات هوا را از بین می ‌برند و به جای آن به تولید اکسیژن می پردازند. به این ترتیب می ‌توانند یک هوای سالم تولید کرده و انتشار گازهای گلخانه ‌ای را تا حد قابل قبولی کاهش دهند.

وجود روف گاردن باعث ایجاد سایه می شود و به این ترتیب تا دو برابر نسبت به پشت بام های سنتی می ‌توانند محیط و ساختمان را در برابر گرمای شدید به صورت طبیعی محافظت کنند.

از نظر مهندسی ساختمان هایی که دارای باغ بام یا روف گاردن هستند پایداری آن ها تا حد زیادی افزایش پیدا می ‌کند و می ‌توانند به صورت صحیح و اصولی باران های شدید و سیل آسا را مدیریت کرده و جلوی جاری شدن رواناب های شدید را بگیرند.

روف گاردن های دارای فضای سبز با کاهش آلاینده های هوا و ایجاد اکسیژن، اثر گل خانه ای را کاهش داده، تهویه هوا انجام می دهند و به طور کلی در حفظ محیط زیست کمک می کنند.

اجرای روف گاردن

استعلام قیمت و تماس باما
کارشناسان فروش ما به صورت 24 ساعته منتظر شنیدن صدای گرمتان هستند
تماس سریع

انواع روف گاردن (بام سبز)

انواع روف گاردن (بام سبز)

روش های زیادی برای طراحی و اجرای روف گاردن وجود دارد. انواع بام سبز را بر اساس مشخصات ظاهری به چند دسته زیر تقسیم می کنند.

برای طراحی چنین روف گاردن هایی از انواع مختلف گیاهان استفاده می شود. بام سبزی که با سیستم متمرکز اجرا می شود، شبیه یک پارک کوچک است و حالت عمومی دارد. در اینجا باید خاک، عمق کافی داشته باشد، تا چمن و گیاهان، به خوبی رشد کنند. این روف گاردن ها تحت عنوان سیستم مقطع عمیق نیز خوانده می‌شوند.

زمانی که با حداقل میزان بار وزن ساختمان، مواجه هستیم، باید از گیاهانی استفاده کنیم که برای رشد خود به عمق زیادی از خاک نیاز ندارند؛ طبیعتاً در این شرایط، از گل های محدودی می توان استفاده کرد. سیستم بام سبز گسترده، مقطع کم ارتفاع نیز نامیده می شود.

این روف گاردن، ترکیبی از سیستم متمرکز و گسترده است؛ البته نسبت به دو مورد قبلی، تحمل بار بیشتری دارد. در این باغ بام ها می توان سازه های مختلفی را در کنار چمن و گیاهان به کار برد.

در این گروه از روف گاردن ها، کاشت گل ها و گیاهان در باکس های مخصوص انجام می شود. همه یا بخشی از فضای بام را می توان با این جعبه ها پوشاند.

گالری تصاویر روف گاردن به عنوان ایده طراحی

تجهیزات جانبی بام

کفپوش چوبی، چمن مصنوعی، گلدان و فلاورباکس را می توان از اجزای مهم روف گاردن دانست؛ اما علاوه بر اینها بسته به نیاز و سلیقه می توان از انواع میز و صندلی، مبلمان، پشتی و تکیه گاه، برای بام سبز استفاده کرد. سایر تجهیزات جانبی روف گاردن، عبارتند از:

 • آتشدان و آبنما
 • باربیکیو
 • سایه بان (آلاچیق ، پرگولا و …)
 • گرانول
 • تاب و سایر وسایل بازی
 • مینی گلف
 • روشویی یا ظرفشویی
 • لامپ های ساده یا رنگی و سایر تجهیزات نورپردازی
 • درختچه های مصنوعی یا طبیعی تزئینی
تجهیزات جانبی بام

زهکشی روف گاردن

بدون شک، زهکشی، یکی از مهم ترین مواردی است که در هنگام اجرای روف گاردن، باید به آن توجه شود. این بخش در حد فاصل بین محل کشت گیاه و لایه محافظ بام قرار گرفته، باید به گونه ای اجرا شود که آب، بدون هیچ مشکلی در آن جریان یابد.

شایان ذکر است که آب اضافه، باید به واسطه ناودان، آبراه و خود بام، تخلیه شود. عدم تخلیه صحیح آب، ممکن است، از دست رفتن گیاهان یا آسیب دیدگی روف گاردن را در پی داشته باشد؛ از این رو انتخاب لایه زهکش مناسب، بسیار مهم است و باید با توجه میزان بارش و حداکثر آبی که جمع می شود، صورت گیرد؛ همچنین بسته به شرایط، یک یا دو کانال، برای خروج آب در نظر می گیرند.

به طور کلی لایه زهکشی روف گاردن، باید از استحکام و مقاومت کافی برخوردار باشد؛ بتواند، فشار ناشی از آب را تحمل کند. به طور معمول از یک حصیر زهکشی با پستی و بلندی‌های منظم، برای این کار استفاده می‌کنند.

حداقل ضخامت این حصیر، 20 میلی متر است؛ اما در صورت نیاز می توان چند لایه از آن را به کار برد. یک لایه محکم، استاندارد و مناسب برای بام سبز از بخش های صفحه زهکش، لایه محافظت از ریشه گیاه و لایه صافی تشکیل می شود.

تجهیزات جانبی بام

کلاس های مختلف روف گاردن

در این قسمت انواع کلاس های روف گاردن را معرفی کنیم تا در طراحی روف گاردن خود استفاده نمایید.

در این کلاس کف بام توسط سنگ یا موزاییک پوشیده شده و پوشش چمن مصنوعی در فضای میانی بام متمرکز می شود. برای پیاده سازی فضای سبز این سطح از اجرای روف گاردن، از عایق کاری و زهکشی استفاده می شود.

در طراحی روف گاردن کلاس B، کف بام از ترمووود پوشیده می شود. برای استعلام قیمت ترمووود ایرانی و فنلاندی کلیک کنید.

همچنین برای ایجاد فضای سبز از گلدان ها و باکس های ترمووود کمک گرفته می شود و برای مبلمان از چوب و چرم، همراه با آلاچیق، سقف و ساییبان استفاده می شود.

در این کلاس نورپردازی در محوطه لحاظ خواهد شد.

در اجرای روف گاردن کلاس c کف بام از نوع ترموود پلکانی می تواند باشد. همچنین در ساخت فضای سبز نیز از باکس های ترموود پلکانی استفاده خواهد شد. در فضا سازی اطراف یز پوشش گیاهی متاسب لحاظ شده و برای نورپردازی آن، چراغ های باغی یا نورمخفی تعبیه می شود.

مبلمان به کار گرفته شده همراه با الاچیق، سقف یا سایبان است. آلاچیق است.

 •  

مدت زمان اجرای روف گاردن

مدت زمان لازم برای اجرای روف گاردن، به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله این عوامل می توان به متراژ بام، نحوه طراحی بام سبز، میزان پیچیدگی طرح، اجزای در نظر گرفته شده برای روف گاردن و متریال های مورد استفاده اشاره کرد؛ اما در یک بیان بسیار کلی می توان گفت که اجرای باغچه بام، تقریباً به 4 تا 5 ماه زمان نیاز دارد.

مدت زمان اجرای روف گاردن

نگهداری بام سبز به چه شکل است؟

هر چند که طراحی و اجرای روف گاردن به شیوه صحیح و اصولی، بسیار مهم است؛ اما نگهداری از آن نیز اهمیت زیادی دارد؛ بر زیبایی و طول عمر بام سبز تأثیر می گذارد. نگهداری از روف گاردن را می توان به سه بخش زیر تقسیم کرد:

 • مراقبت از گیاهان

پوشش گیاهی روف گاردن، باید با توجه به شرایط اقلیمی انتخاب شود؛ به علاوه، آبیاری به موقع، استفاده از خاک مناسب، کود دهی، تعویض گلدان و مواردی از این قبیل نیز باید مد نظر قرار گیرند.

 • نگهداری از سازه

در مورد نگهداری از سازه، بسته به نوع مبلمان، جنس میز و صندلی و سایر اشیاء باید از آنها مراقبت کرد؛ به عنوان مثال استفاده از چوب ترموود مخصوص فضای بیرونی ساختمان، برای اجرای آلاچیق یا هر سازه سایبان مانند توصیه می شود؛ همچنین روکش مبل و صندلی باید در برابر رطوبت و نور خورشید، مقاوم باشد. در خصوص وسایل فلزی، باید از پوشش ضد زنگ استفاده کرد.

 • نگهداری عایق

نگهداری از عایق بام سبز نیز بسیار مهم است؛ علاوه بر استفاده از متریال متناسب با شرایط آب و هوایی، باید مراقبت کافی را در خصوص نشت آب و پیشگیری از مواجهه عایق با اشیای نوک تیز به عمل آورد؛ همچنین در صورت بروز هر گونه مشکلی، باید پوشش عایق را در اسرع وقت، تعمیر کرد.

سوالات پرتکرار اجرا و طراحی روف گاردن

اجرای روف گاردن با توجه به مقاومت ساختمان ممکن است امکان پذیر نباشد.

در طراحی روف گاردن می توان از تنوع اجزا و جنس ها استفاده کرد. ترمووود و چوب پلاست از پرکاربردترین این موارد هستند.

بله مجموعه رسیپیناوود در طراحی روف گاردن با توجه به اینکه صفر تا صد کار و تولید و عرضه متریال ها را بر عهده دارد تا 10 سال گارانتی معتبر خواهد داشت.

با توجه به متراژ، متریال ها و عناصر جانبی به کار رفته، هزینه اجرای بام سبز متفاوت بوده و به صورت دقیق برای هر مشتری قبل از قرارداد محاسبه می شود. از آنجایی که صفر تا صد تولید و اجرای روف گاردن بر عهده ما می باشد، دستمان در محدودیت های مالی کارفرما باز بوده و طبق بودجه بندی تعیین شده بهترین کیفیت کار ارائه خواهد شود.

5/5 - (2 امتیاز)

1 دیدگاه دربارهٔ «قیمت اجرای روف گاردن»

 1. روز خوش من برای طراحی پشت بام ویلا دنبال یه مجموعه حرفه ای هستم از نمونه کارهای شما خوشم اومد میشه بگید چطوری باید کارو استارت بزنیم با شما ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن
رسپیناوود1

گروه صنعتی رسپینا چوب راشین

۰۲۱۲۲۷۳۴۹۹۸ / ۰۲۱۲۲۲۳۱۲۵۳ / ۰۹۱۲۲۲۴۴۱۲۸

<< لیست قیمت چوب ترموود فنلاندی >>

نرخ (قیمت روز یورو)

قیمت

مقطع

جنس

836,000

27 یورو

16*92  - 118 SHP

فنلاندی

490,000

29 یورو

16*92  UTV

فنلاندی

992,000

32 یورو

19*92  - 95 SHP 118

فنلاندی

1,116,00 

36 یورو

20*140  UTV

فنلاندی

1,300,000

42 یورو

26*92 * 118 SHP

فنلاندی

1,900,000

62 یورو

42*42  - 92 - 68

فنلاندی

2,000,000

65 یورو

42*140

فنلاندی

شرکت بازرگانی رسپیناوود راشین ترموود فنلاند ترموود فنلاند.

طراحی ، فروش و اجراء تخصصی نمای بیرونی ساختمان با چوب های فرآوری شده ترموود فنلاندی و ایرانی و چوب پلاست بدون واسطه با نصاب و جوشکار سراسر کشور.

www.respinawood.info