قیمت تایل ترموود (قیمت بدون واسطه)

قیمت تایل چوب پلاست | قیمت کفپوش چوبی فضای باز

یکی از موضوعاتی که اهمیت زیادی در ساخت و ساز دارد ؛ استفاده از مصالح جدید و بروز است تا بتوان با استفاده از آن بنایی مدرن و پیشرفته ساخت. امروزه در معماری جدید تغییرات مشاهده می شود که مربوط به استفاده از مواد و مصالح جدید در ساخت و ساز است.

این مصالح جدید کاملاً طبیعی هستند و بدون هیچ نوع مواد شیمیایی ساخته می شوند. یکی از این مصالح مهم تایل ترموود است که در مدت زمان کوتاهی توانسته جایگاه ویژه ‌ای را در مواد ساختمانی کسب کند.

تایل ترموود در شکل ها و طرح های گوناگونی ساخته می شود و بیشترین استفاده از آن در دکوراسیون داخلی ساختمان به عنوان کفپوش است. در اینجا قصد داریم ضمن آشنا کردن شما با تایل ترموود ، ویژگی ها و استفاده های آن ، به ارائه لیست قیمت تایل ترموود برای شما بپردازیم. پس تا پایان همراه ما باشید.

ارسال رایگان به سراسر کشور در صورت خرید بالای 70 متر

%10 تخفیف ویژه برای خرید بالای 100 متر

به روز رسانی شده در

اسفند 1402

تایل ترمووود 5 پروفیل
تایل ترمووود ترک
ابعاد
30*30
ضخامت (mm)
50*19
تعداد پروفیل
5 عدد
هر عدد
هر متر مربع
۱۳۴,۰۰۰ تومان
۱,۴۸۰,۰۰۰ تومان
تایل ترمووود 5 پروفیل
تایل ترمووود فنلاندی
ابعاد
30*30
ضخامت (mm)
50*19
تعداد پروفیل
5 عدد
هر متر مربع
۵۶ یورو
تایل ترمووود 5 پروفیل
تایل ترمووود ایرانی
ابعاد
30*30
ضخامت (mm)
50*19
تعداد پروفیل
5 عدد
هر عدد
هر متر مربع
۸۶,۰۰۰ تومان
۹۵۰,۰۰۰ تومان
تایل ترمووود 3 پروفیل
تایل ترمووود ایرانی سوپر
ابعاد
30*30
ضخامت (mm)
50*19
تعداد پروفیل
3 عدد
هر عدد
هر متر مربع
66,000 تومان
726,000 تومان
تایل ترمووود 3 پروفیل
تایل ترمو گره پروانه ایرانی
ابعاد
30*30
ضخامت (mm)
50*16
تعداد پروفیل
3 عدد
هر عدد
هر متر مربع
60,000 تومان
660,000 تومان
تایل ترمووود 3 پروفیل
تایل ترمو گره پروانه ایرانی
ابعاد
30*30
ضخامت (mm)
50*19
تعداد پروفیل
3 عدد
هر عدد
هر متر مربع
73,000 تومان
800,000
تومان
تایل ترمووود 6 تایی
تایل ترمووود ایرانی
ابعاد
30*30
ضخامت (mm)
50*19
تعداد پروفیل
6 عدد
هر عدد
هر متر مربع
۷۱,۰۰۰ تومان
۷۸۰,۰۰۰ تومان
تایل ترمووود 6 تایی
تایل ترمووود ایرانی
ابعاد
30*30
ضخامت (mm)
50*16
تعداد پروفیل
6 عدد
هر عدد
هر متر مربع
۳۳,۰۰۰ تومان
۶۳۰,۰۰۰ تومان

معرفی تایل ترموود

تایل ترموود یکی از محصولات جدید و به عبارتی یکی از ویرایش های پیشرفته از محصولات ترموود موجود است به طوری که توانسته طرفداران زیادی را به سمت خود جلب کند. به عبارت دیگر منظور از تایل ترموود همان کاشی ترمووود است و با الوارهای ترمووود تفاوت دارد.

به این صورت که تایل ها در ابعاد مشخصی در کارخانه برش داده می شوند و روی یک زیره پلاستیکی قرار داده می شوند و با استفاده از پیچ های مخصوصی روی آن بسته می شوند. این محصول در شرایط مختلف بسیار مقاوم است و از آن در بخش های مختلف ساختمان استفاده می شود.

به طور کلی تایل ترموود یک محصول خاص و ایده آل برای افرادی است که می خواهند در ساختمان خود تزئینات مدرن و حرفه ای انجام دهند. بیشترین کاربرد این محصول در کف ساختمان به عنوان کفپوش است و از آن جایی که می توان تایل ها را  برای کف به شکل های مختلفی به کار برد ، طرفداران بیشتری به استفاده از این محصول ترغیب شده اند. همچنین از این تایل ها برای نصب ترموود روی دیوار هم استفاده کرد.

از نظر جنس نیز تایل ترموود از چوب های مختلفی ساخته شده است که هر کدام ویژگی ها و کارایی های مخصوصی دارد که در ادامه به بیان آن ها می پردازیم.

رنگ مخصوص تایل ترموود

رنگ های مورد استفاده برای تایل ترموود جزو رنگ های مخصوص کفپوش هستند به این دلیل که رنگ های مخصوص کف دارای ساختار خاصی هستند و از استقامت و دوام بیشتری برخوردار هستند.

از طرف دیگر باعث افزایش طول عمر چوب می شوند و با استفاده از این رنگ ها و نفوذ کردن ذرات رنگ به داخل چوب مقاومت چوب بالاتر می رود. همچنین این رنگ ها باعث می شوند که چوب در برابر اصطکاک ، دچار ساییدگی نشود و رنگ آن مدت زمان بیشتری دوام داشته باشد.

به طور کلی برای این که بافت چوب تایل های ترموود بهتر دیده شود و زیبایی و ماندگاری آن افزایش پیدا کند آن ها را به رنگ های مخصوصی تزیین می کنند.

رنگ ترموود تایلا

این رنگ ها دارای طیف گسترده ای هستند و رنگ های جذابی را تشکیل می دهند. در نتیجه می ‌توان بر اساس سلیقه و دکوراسیون داخلی منزل یکی از آن ها را انتخاب کرد. موضوعی که در رابطه با رنگ کردن تایل های ترموود اهمیت دارد این است که در هنگام نصب تایل های ترموود به صورت چپ و راست قرار داده می‌شوند و به این ترتیب می توانند جلوه سایه روشنی ( تیره و روشن ) را تشکیل دهند که این موضوع از نظر بسیاری از مشتریان زیبایی تایل ها را چندین برابر می کند.

استعلام قیمت و تماس باما
کارشناسان فروش ما به صورت 24 ساعته منتظر شنیدن صدای گرمتان هستند
تماس سریع

کاربردهای تایل ترموود

امروزه از تایل ترموود علاوه بر کفپوش ساختمان ها در پوشش دادن و سرویس های بهداشتی و همچنین برای پوشش محوطه دور استخرها استفاده می شود. تایل ترموود علاوه بر دکوراسیون داخلی و محیط ‌های بسته ساختمان برای کف سازی و استفاده در محیط های باز ساختمان نیز قابل استفاده است.

برای مثال : می ‌توان از این محصولات برای پوشش تراس یا بالکن و همچنین در پشت بام ساختمان استفاده کرد و از این طریق باعث زیبایی و جذابیت هرچه بیشتر ساختمان شد. از این تایل ها در حمام ها و استخرهای ورزشی به عنوان کفپوش برای زیر دوش استفاده می ‌شود.

از تایل ترموود علاوه بر پوشش کف ساختمان برای پوشاندن سقف نیز استفاده می شود و تایل های سقفی در طرح های معرق کاری زیبایی به بازار عرضه می شوند.

ویژگی های تایل ترموود

تایل ترموود محصولی بسیار کاربردی است و دارای ویژگی های مهم و خاصی است که باعث رونق بیش از پیش استفاده از این محصول شده است. از مهم ترین ویژگی های تایل ترموود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

نصب تایل ترموود

همان طور که گفته شد تایل ترموود دارای زیره پلاستیکی است و به همین دلیل برای نصب آن به زیرسازی های سیمانی یا فلزی نیازی نیست.

در نتیجه هنگام نصب هیچ نوع آسیبی به لایه‌ های زیرین و کف زمین وارد نمی شود. همچنین هنگام نصب آن نیازی به پیچ ، میخ یا چسب وجود ندارد و تایل ها به راحتی در یکدیگر قفل می شوند. سرعت نصب در این محصولات بسیار بالا است به طوری که یک فرد حرفه ‌ای می ‌تواند در روز بیشتر از ۱۰۰ متر مربع را با استفاده از تایل ترموود پوشش دهد.

روش قرار گیری تایل ترموود

قیمت کفپوش ترموود

این موضوع کاملا روشن است که جنس چوب های ترموود یا تایل های ترموودی که برای کفپوش مورد استفاده قرار می گیرند باید از کیفیت بالاتری برخوردار باشند تا بتوانند در برابر اصطکاک زیاد و فشارهای وارده بر آن ها مقاومت داشته باشد.

به همین دلیل قیمت آن ها نیز بالاتر خواهد بود. به طور کلی قیمت کفپوش ترموود به عوامل مختلفی از جمله : نوع چوب به کار رفته برای ساخت تایل ترموود ، مساحت فضا به متر مربع و نوع تایل انتخابی مشتری بستگی دارد. به همین جهت نمی ‌توان قیمت ثابتی برای آن ارائه کرد.

قیمت تایل ترموود ( قیمت ترموود تایل )

همان طور که در قسمت های قبل نیز اشاره شد ؛ تایل های ترموود دارای انواع مختلفی هستند و بر اساس این انواع نیز کاربردهای متفاوتی دارند. اما در تمامی این شرایط قیمت تایل ترموود یا همان قیمت ترموود تایل بر اساس هر یک متر مربع از این محصول محاسبه می شود.

به این صورت که یک متر مربع از فضا می تواند ۱۱ عدد تایل ترموود 30*30 را در خود جای دهد. تایل های ترموود بر اساس کیفیتی که دارند در قیمت های مختلفی نیز به بازار عرضه می شوند. از طرف دیگر با توجه به نوسانات شدیدی که قیمت ارز دارد و روی تهیه مواد اولیه محصول تاثیرگذار است ؛ نمی ‌توان قیمت دقیقی برای تایل ترموود تعیین کرد.

تایل ترموود

تنها راه حل برای این موضوع این است که به منظور خرید تایل ترموود به نمایندگی ها و مراکز معتبری که در این زمینه به ارائه خدمات می پردازند ، مراجعه کنید.

یکی از این نمایندگی های معتبر در ایران گروه صنعتی رسپینا چوب راشین است که دارای نمایندگی های مختلفی در تهران و برخی از شهرهای دیگر ایران از جمله : اردکان یزد ، گیلان ، قم ، تهران ، یزد ، کرج ، کردان ، دماوند و اراک است.

شما می توانید با مراجعه به این گروه صنعتی تایل ترموود با کیفیت و مورد نظر خود را تهیه کنید.

فرم ثبت سفارش

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نشانی:
5/5 - (133 امتیاز)

3 دیدگاه دربارهٔ «قیمت تایل ترموود (قیمت بدون واسطه)»

  1. سلام و درود ی پله پیچ آهنی تو ساختمون دارم باید از چه چوبی استفاده کنم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن
رسپیناوود1

گروه صنعتی رسپینا چوب راشین

۰۲۱۲۲۷۳۴۹۹۸ / ۰۲۱۲۲۲۳۱۲۵۳ / ۰۹۱۲۲۲۴۴۱۲۸

<< لیست قیمت چوب ترموود فنلاندی >>

نرخ (قیمت روز یورو)

قیمت

مقطع

جنس

836,000

27 یورو

16*92  - 118 SHP

فنلاندی

490,000

29 یورو

16*92  UTV

فنلاندی

992,000

32 یورو

19*92  - 95 SHP 118

فنلاندی

1,116,00 

36 یورو

20*140  UTV

فنلاندی

1,300,000

42 یورو

26*92 * 118 SHP

فنلاندی

1,900,000

62 یورو

42*42  - 92 - 68

فنلاندی

2,000,000

65 یورو

42*140

فنلاندی

شرکت بازرگانی رسپیناوود راشین ترموود فنلاند ترموود فنلاند.

طراحی ، فروش و اجراء تخصصی نمای بیرونی ساختمان با چوب های فرآوری شده ترموود فنلاندی و ایرانی و چوب پلاست بدون واسطه با نصاب و جوشکار سراسر کشور.

www.respinawood.info