قیمت نصب ترمووود

نصب ترموود روی دیوار | نصب ترموود کف | اجرت نصب ترموود | نصب چوب ترموود

یکی از موضوعات مهمی که در رابطه با استفاده از چوب ترموود در ساخت و ساز اهمیت دارد روش نصب و اجرای ترموود است. این کار از حساسیت بالایی برخوردار است و باید به صورت کاملا دقیق و اصولی و توسط افراد ماهر انجام شود. در غیر این صورت می تواند باعث ایجاد خسارت های زیادی شده و مشکلاتی را برای ساختمان ایجاد کند. به همین منظور و برای جلوگیری از این خطرات احتمالی باید به یک سری نکات در رابطه با نصب ترموود و نصاب ترمووود توجه کرد.

قیمت نصب ترمووود

تعیین قیمت نصب ترمووود یا قیمت اجرای ترمووود به فاکتور های مختلفی بستگی دارد.

2

قیمت اجرای ترمووود فنلاندی

قیمت نصب ترمووود و اجرت چوب های ترموود فنلاندی برای تهران و حومه به ازای هر متر مربع به همراه زیر سازی، 2 دست رنگ و رنگ آمیزی ، و هزینه ی پیچ و متعلقات مورد نیاز نصب ، صفر تا صد انجام کار با شاسی کشی فلزی، از مبلغ 14/700/000 میلیون ریال الی 29/000/000 میلیون ریال ، طبق ضخامت چوبهای ترموود فنلاندی محاسبه خواهد شد.

قابل ذکر است خرید بالای 50 متر مربع ارسال رایگان خواهد بود

1

قیمت اجرای ترمووود ایرانی

در بخش فروش و اجرای ترمووود ایرانی به ازای خرید هر متر مربع صفر تا صد انجام کار، که مجموعا شامل ، زیر سازی فلزی ، چوب ترموود، چوب زیر سازی، رنگ و خدمات رنگ آمیزی ، پیچ و متعلقات نصب ، هزینه‌های اجرت نصب و پکیج کامل میباشد از مبلغ 12/500/000 میلیون ریال الی 26/000/000 میلیون ریال با توجه به ضخامت چوب های ترموود محاسبه خواهد شد.

قابل ذکر است خرید بالای 50 متر مربع ارسال رایگان خواهد بود

جهت ارتباط با تیم نصاب چوب ترموود شرکت رسپیناوود با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید :

شماره همراه : 09129358098

شماره ثابت 1 : 02122734998

شماره ثابت 2 : 02122231253

ایمیل پشتیبانی : info@respinawood.ir

روش اجرای ترموود

معمولا چوب هایی که برای ساخت ترموود مورد استفاده قرار می گیرند از مغز درخت های کاج تهیه می شوند. به همین دلیل برای آن که از شل شدن حلقه های سالیانه چوب جلوگیری شود و فرم آن بهم بخورد ؛ بهتر است در هنگام نصب ترموود ، مغز چوب به سمت زیر سازی یعنی به سمت داخل قرار داده شود.

از طرف دیگر این کار باعث می شود تا مغز چوب که قسمت نرم آن محسوب می شود از قرار گرفتن در برابر آسیب های مکانیکی در امان باشد و از طرفی دیگر قسمت های سخت تر چوب در معرض شرایط مختلف جوی و آسیب ها قرار داشته باشند.

نصب ترموود کف

برای نصب و اجرای ترموود می توان از روش های سنتی مانند : استفاده از چکش و میخ یا روش های جدیدتر مانند : تفنگ های میخ زنی استفاده کرد. هنگام استفاده از این روش نصب چوب ترمو باید دقت داشته باشید که میخ ها به گونه ای باشند که نه سر میخ از سطح کار بیرون باشد و نه باعث ایجاد فرو رفتگی در سطح کار شود. از طرف دیگر باید توجه کنید که در زمان کار با چکش ، از برخورد کردن بی دلیل آن با سطح چوب جلوگیری شود.

نصب ترموود کف

برای نصب ترموود کف می توان به جای استفاده از میخ ، از پیچ های استیل یا گالوانیزه نیز استفاده کرد. زمانی که از پیچ به جای میخ برای اتصال چوب نما و زیر سازی استفاده می شود ، استحکام بیشتری ایجاد می شود.

در این روش باید حتما دقت داشته باشید که چوب قبل از ورود پیچ با مته های مخصوص سوراخ شده باشد. همچنین تعداد پیچ هایی که در هر ردیف و قبل از نصب در نظر گرفته می شود به پهنای چوب مورد استفاده بستگی دارد.

به طور کلی بدون در نظر گرفتن ضخامت چوب ترموود مورد استفاده ، بهتر است در چوب هایی که پهنای آن ها بیشتر از 125 میلی متر است ، در هر پهنا 2 عدد پیچ به کار برده شود. اين نكات جهت نصب ترمووود روی دیوار هم قابل اجرا ميباشد

نکات اساسی قبل از نصب چوب ترموود

قبل از اینکه فرایند اجرای ترموود را آغاز کنید باید به برخی نکات توجه کنید. این موارد عبارتند از:

قیمت اجرای ترمووود

هزینه نصب ترموود شامل موارد مختلفی مانند : هزینه نصب زیر سازی، نوع زیر سازی مورد استفاده ( سیمانی یا شاسی کشی )، هزینه مربوط به نصب پروفیل های ترموود است. تمامی این موارد بر اساس طرح پروژه مورد نظر، متراژ یا مساحت پروژه، نوع سازه مورد استفاده و محل انجام پروژه بستگی دارد.

همچنین میزان تخصص و مهارت نصاب ترمووود نیز می تواند روی هزینه نصب ترموود موثر باشد. به طور کلی هزینه کلی نصب ترموود برای یک پروژه بعد از بازدید نصاب ترموود و بر اساس نظر نهایی او مشخص می شود. شما می توانید برای اطلاع از قیمت ها و مشخص کردن هزینه نصب ترموود با گروه صنعتی رسپینا چوب راشین ارتباط گرفته و از مهارت های تیم تخصصی ما بهره مند شوید.

استعلام قیمت و تماس باما
کارشناسان فروش ما به صورت 24 ساعته منتظر شنیدن صدای گرمتان هستند
تماس سریع

نکات مهم و کلیدی در هنگام اجرای ترموود

در هنگام اجرای ترموود نیز باید به مواردی توجه کرد تا بتوان نصب بدون عیب و نقصی را انجام داد. این نکات عبارتند از:

نکات اساسی قبل از نصب چوب ترموود

3588614

نصاب چوب ترموود

یکی از مهم ترین موضوعاتی که برای اجرای ترمووود باید به آن توجه شود انجام این کار توسط یک نصاب ماهر است. نصاب ترموود باید تخصص و مهارت لازم را در زمینه زیر سازی های مختلف و مناسب با فضا و نصب ترموود در تمامی فضاهای ساختمان را داشته باشد زیرا اگر این کار توسط فردی بدون مهارت و تجربه لازم انجام شود می تواند باعث بروز مشکلاتی در حین نصب یا پس از اجرای ترموود شود که می تواند خسارت های زیادی را به وجود آورد.

زیر سازی چوب ترمو

همان طور که گفته شد برای اجرای ترموود در ساخت و ساز قبل از هر چیز به زیر سازی خاصی نیاز است. زیر سازی های مورد استفاده برای نصب ترموود دارای دو نوع زیر سازی سیمانی و زیر سازی فلزی ( شاسی کشی آهنی ) هستند. در ادامه به معرفی این دو روش می پردازیم.

iron-bar

اجرای ترموود با زیر سازی فلزی ( قوطی کشی )

در روش زیر سازی فلزی یا همان شاسی کشی آهنی باید از قوطی های سبک و در ابعاد 40*40 استفاده شود. قبل از این که این قوطی ها برای زیر سازی مورد استفاده قرار گیرند باید قوطی ها ضد زنگ رقیق شده بخورند و حتی در موارد خاص که محیط دارای رطوبت بالایی است باید از روش هایی مانند رنگ اپوکسی یا سند پلاست استفاده کرد. این شاسی کشی های آهنی اگر در نمای ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند باید به صورت شبکه ای و با فاصله 50 سانتی متری و در جهتی عمود بر چوب های اصلی قرار داده شوند. در کف های چوبی نیز این فاصله باید به صورت 40 سانتی متری اجرا شود.

cement

اجرای ترموود با زیر سازی سیمانی ( سیمان کاری )

در این روش باید یک سطح صاف و کاملا تراز به ضخامت 4 سانتی متر از سیمان وجود داشته باشد تا بتوان چوب های ترموود را هر چه بهتر و صاف تر نصب کرد. از این حالت زیر سازی بیشتر برای نما استفاده می شود و در ساخت کف پوش یا همان کف سازی ساختمان این روش توصیه نمی شود و بهتر است از شاسی کشی فلزی استفاده شود. اما در صورتی که از این روش برای نصب کردن ترموود در کف استفاده شد باید به طور دقیق به شیب بندی سطح و زهکشی آن توجه شود.

ویژگی اتصالات در نصب چوب ترمو

نصب چوب ترموود

استعلام قیمت و تماس باما
کارشناسان فروش ما به صورت 24 ساعته منتظر شنیدن صدای گرمتان هستند
تماس سریع

مزایای نصب ترموود روی دیوار (دیوارپوش ترموود)

برخی از مزیت های بارز نصب ترموود روی دیوار عبارتند از :

نصب ترموود روی دیوار

فرم ثبت سفارش

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نشانی:
5/5 - (4 امتیاز)
پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن
رسپیناوود1

گروه صنعتی رسپینا چوب راشین

۰۲۱۲۲۷۳۴۹۹۸ / ۰۲۱۲۲۲۳۱۲۵۳ / ۰۹۱۲۲۲۴۴۱۲۸

<< لیست قیمت چوب ترموود فنلاندی >>

نرخ (قیمت روز یورو)

قیمت

مقطع

جنس

836,000

27 یورو

16*92  - 118 SHP

فنلاندی

490,000

29 یورو

16*92  UTV

فنلاندی

992,000

32 یورو

19*92  - 95 SHP 118

فنلاندی

1,116,00 

36 یورو

20*140  UTV

فنلاندی

1,300,000

42 یورو

26*92 * 118 SHP

فنلاندی

1,900,000

62 یورو

42*42  - 92 - 68

فنلاندی

2,000,000

65 یورو

42*140

فنلاندی

شرکت بازرگانی رسپیناوود راشین ترموود فنلاند ترموود فنلاند.

طراحی ، فروش و اجراء تخصصی نمای بیرونی ساختمان با چوب های فرآوری شده ترموود فنلاندی و ایرانی و چوب پلاست بدون واسطه با نصاب و جوشکار سراسر کشور.

www.respinawood.info